Warmlight - Manual Camera

iOS için Manuel Kamera
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 61.6 MB
  • Version 2.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Apalon Apps
Warmlight - Manual Camera iOS için seçilen en iyi manuel kamera uygulaması seçildi. Uygulamanın asıl amacı normal kameranın veremediği yetkileri vererek daha iyi fotoğraf kareleri yakalamanızdır.

Warmlight - Manuel Kamera ile kusursuz fotoğraflar çekebilir insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Normal kameranın size vermediği yetkileri vererek kolay bir şekilde profesyonel fotoğraflar çekmenize yardımcı olabilir. Uygulama ile odak almanız o kadar kolaylaşacak ki bir kaç hamlede kolayca fotoğraf çekebileceksiniz. ISO değerini kendi istediğiniz gibi ayarlayabilir otomatik kameranın yapamadığını kendi elleriniz ile yapabilirsiniz. Pozlama değerinizi istediğinize göre ayarlayabilir ve uygulamanın onlarca özelleştirmeye tek bir ücret ödeyerek  ulaşabilirsiniz. 

 

Ücretli uygulamalarda yılın uygulaması seçilen Warmlight - Manual Camera en çok satan kamera uygulaması olmayı başardı. Sadece fotoğrafı çekerken değil düzenlerken de kolayca düzenlemeler yapmanızı sağlayan uygulama kullanıcıları tarafından yüksek derecede yıldız almış durumda. Dengeli flash gibi özelliği olan uygulama kameranın flashını son derece iyi kullanarak  geceleri daha iyi fotoğraf çekmenize yardımcı oluyor. Fotoğrafları çektikten sonra final düzenlemesi adını verdiği son düzenleme kısmında ise çekim sonrası ayarları yaparak fotoğrafınızı istediğiniz platforma göre çıkarabilirsiniz. Çift kaera destekleyen Warmlight yeni nesil telefonlarda daha iyi sonuç verdiğini belirtiyor. 

Warmlight - Manual Camera indir